24 let realizujeme vaše představy

Začali jsme před 24 lety prakticky v garáži malosériovou výrobou zakázkového kovoobrábění. Malý prostor nás limitoval, přesunuli  jsme se do většího a změnili jsme specializaci na kompletní výrobu střižných a lisovacích nástrojů, měřících, ustavovacích a dalších přípravků, vstřikovacích forem a na obsáhlé CNC obrábění složitých dílů.

V roce 2011 jsme rozšířili služby o kompletní konstrukci jednoúčelových strojů, včetně pneumatiky a elektroinstalací. V rámci nadstandardního servisu jsme začali dodávat nástroje, přípravky a jednoúčelové linky na klíč, včetně servisu, úprav a přestaveb.

Stavba haly a výrobní plocha 650 m2

V roce 2014 jsme dokončili stavbu nové výrobní haly o celkové rozloze 500 m2. Brzy nám začaly být prostory malé. Proto jsme na začátku roku 2020 dokončili přístavbu a výrobní plochu rozšířili na 650 m2. Nový prostor je jako dělaný pro 14 členný tým zaměstnanců, kteří díky svým zkušenostem posouvají naši společnost neustále vpřed.

Proč se spolehnout na SteelForm?

01

Moderní vybavení

Používáme stroje, nástroje a výrobní technologie, které pravidelně modernizujeme a nahrazujeme novými tak, abychom udrželi nejvyšší kvalitu a efektivitu výroby.

02

Stroje pod jednou střechou

Veškeré práce provádíme na vlastních strojích. Proto ručíme za kvalitu dodaných zakázek a můžeme nabídnout časově a nákladově efektivní řešení.

03

Individuální přístup

Plníme individuální požadavky na míru. Sdělte nám svou představu o finálním výrobku a my už vymyslíme a dodáme funkční nástroj, se kterým budete spokojeni.

04

Rychlé dodání

Na poptávky reagujeme rychle a celý proces má u nás spád. Neustále pracujeme na efektivitě a naše dodací termíny jsou krátké, případně na individuální domluvě.

05

Zkušený tým

Máme tým zkušených a šikovných pracovníků, kteří mají letitou praxi. Neusínáme na vavřínech a dovednosti zdokonalujeme pravidelným vzděláváním.

06

Kompletní servis

Nabízíme kompletní servis, který zákazníkům ulehčuje život. Zvládáme konzultace, konstrukce, výrobu, zavedení do výroby a záruční i pozáruční servis.

Nástrojárna SteelForm vznikla v roce 1996. Zaměřuje se na kompletní výrobu střižných a lisovacích nástrojů, měřících, ustavovacích a dalších přípravků, vstřikovacích forem a na CNC obrábění složitých dílů. Portfolio služeb zahrnuje také konstrukci jednoúčelových strojů, linky na klíč a servisu zahrnujícího úpravy a přestavby

Jsme držitelem certifikátu
ČSN EN ISO 9001:2016

Kontakt

Sociální sítě