Zajišťujeme zakázkovou kusovou nebo malosériovou výrobu přesných dílců, přípravků a náročných nástrojářských dílců. Kompletně s vývojem, konstrukcí a montáží.

Podle specifických požadavků vyrábíme kusově a malosériově přesné dílce na CNC obráběcích centrech a soustruzích. Z vyráběných dílů a komponentů můžeme podle domluvy sestavovat strojní součásti nebo celky.

3D měření, vybrané materiály a povrchové úpravy

Nabízíme výrobu přesných strojních součástí s možností 3D měření (kontroly) na našem 3D souřadnicovém měřícím centru, abychom dodrželi všechny kvalitativní a termínové požadavky.

Pro výrobu používáme pouze kvalitní materiály od prověřených dodavatelů. Povrchové úpravy a tepelné zpracování vyrobených dílců, zajišťujeme u prověřených dodavatelů.

5 důvodů, proč se při malosériové výrobě spolehnout na SteelForm

  • Při malosériové výrobě klademe důraz na jejich přesnost.
  • Dáváme důraz na kvalitu zpracování.
  • Veškeré vyrobené díly prochází přísnou měrovou kontrolou.
  • Tolerované rozměry v případě nutnosti brousíme na našich bruskách jak na plocho, tak na kulato.
  • Vlastní moderní strojní vybavení, které zaručuje flexibilní přístup ke každé zakázce.

NAŠE PRODUKTY

Nástrojárna SteelForm vznikla v roce 1996. Zaměřuje se na kompletní výrobu střižných a lisovacích nástrojů, měřících, ustavovacích a dalších přípravků, vstřikovacích forem a na CNC obrábění složitých dílů. Portfolio služeb zahrnuje také konstrukci jednoúčelových strojů, linky na klíč a servisu zahrnujícího úpravy a přestavby

Jsme držitelem certifikátu
ČSN EN ISO 9001:2016

Kontakt

Sociální sítě